Search

Click "Enter" to submit the form.

icon_round/back Accueil / Events / Soupe Conviviale I Soep onder buren

Soupe Conviviale I Soep onder buren

Category : Other
Next date : 07/11/2022 > 27/02/2023
Place : GC Elzenhof
Avenue de la Couronne, 12
1050 Ixelles

The content of this event was not available in your language.

NL / Dit najaar brengen we warmte naar je toe met een lekkere kom soep. We nodigen je graag uit om onder buren lekkere soep te maken en nadien gezellig samen te eten. Wie enkel wil komen genieten van een kom warme soep, koffie, een babbel of een warm huis is ook welkom! FR / Chaque lundi de ces semaines, les voisins d'Ixelles peuvent venir au GC Elzenhof et préparer ensemble une soupe chaude, tout en profitant de moments conviviaux. Les personnes qui souhaitent simplement venir déguster un bol de soupe chaude, un café, bavarder ou se retrouver dans une maison chaleureuse sont également les bienvenues ! Org.: Accolage ism GC Elzenhof

Date Monday 07 November 2022 from 10:00 till 14:00
Monday 14 November 2022 from 10:00 till 14:00
Monday 14 November 2022 from 10:00 till 17:00
Monday 21 November 2022 from 10:00 till 14:00
Monday 21 November 2022 from 10:00 till 17:00
Monday 28 November 2022 from 10:00 till 14:00
Monday 28 November 2022 from 10:00 till 17:00
Monday 05 December 2022 from 10:00 till 14:00
Monday 05 December 2022 from 10:00 till 17:00
Monday 12 December 2022 from 10:00 till 14:00
Monday 12 December 2022 from 10:00 till 17:00
Monday 19 December 2022 from 10:00 till 14:00
Monday 19 December 2022 from 10:00 till 17:00
Monday 09 January 2023 from 10:00 till 14:00
Monday 16 January 2023 from 10:00 till 14:00
Monday 23 January 2023 from 10:00 till 14:00
Monday 30 January 2023 from 10:00 till 14:00
Monday 06 February 2023 from 10:00 till 14:00
Monday 13 February 2023 from 10:00 till 14:00
Monday 27 February 2023 from 10:00 till 14:00
Place GC Elzenhof
Avenue de la Couronne, 12
1050 Ixelles http://www.gcelzenhof.be
Information and Reservations http://www.gcelzenhof.be
Languages
nl
Organised by

GC Elzenhof